Rychloservis

Rychloservis

Poskytujeme profesionální rychloservis jako je například údržba klimatizací, pneuservis, diagnostika řídících jednotek, výměna náplní a filtrů, opravy brzd, výměny tlumičů, pružin, kloubů, čepů, výfuku atd.

Servis a údržba klimatizací

Celková údržba klimatizace, by se měla pravidelně provádět každé 2 roky. Pro její bezpečnou funkci je také nutná každoroční desinfekce celého systému, včetně vyčištění výparníku (odstranění plísní a všech zárodků) a výměna kabinového filtru. Šetříte tím nejenom své zdraví, ale také výrazně prodloužíte životnost klimatizačního systému Vašeho vozidla. Servis provádíme jak u systémů s chladivem R134a tak i u nového typu 1234y včetně detekce úniku chladiva vodíkem.

Provádíme také kompletní opravy a diagnostiku závad klimatizačních systémů, výměny výparníků, kompresorů, sušičů, atd.


Desinfekci vozidla děláme dnes nejúčinnější metodou pomocí Ozonu, který dokonale zahubí všechny bakterie a plísně ve vašem vozidle.

Diagnostika řídících jednotek

Provádíme kompletní diagnostiku řídících jednotek většiny evropských vozidel, čtení paměti závad, mazání chybových kódů, nulování servisních intervalů a intervalů výměny oleje včetně čtení měřených hodnot (live data) a kódování řídících jednotek. Používáme kvalitní značkovou diagnostiku firmy BOSCH, VCDS, SuperVAG.

Provádíme také diagnostiku originálními testery na vozy BMW (ISTA) a Porsche (Durametric).

Pneuservis

Provádíme výměny a opravy pneumatik včetně možnosti jejich uskladnění. Je možné si u nás také zakoupit i nové pneumatiky od mnoha světově známých výrobců. Kromě pneuservisu provádíme také kontrolu a seřízení geometrie náprav.